PRIREDBA POVODOM DANA ŠKOLE

Autor: Administrator , 18. 6. 2014.

Kraj školske godine 2013./2014. obilježen je priredbom povodom Dana škole, održanom 13. lipnja 2014. godine. Više o priredbi i predstavi, pročitajte u nastavku.

Učenici škole na priredbi su izveli predstavu „Oprostite, jeste li Vi vještica?“ pod redateljskom palicom Dragane Turkalj, nastavnice hrvatskog jezika. Pripremili su je učenici 3. a razreda s učiteljicom Josipom Oreč Živković, učiteljice Mirjana Lučki i Biserka Fruk, ritmička skupina s učiteljicom Sanjom Biškup, zbor s učiteljicom Ksenijom Šantak te polaznici dramske skupine naše škole s učiteljicom Draganom Turkalj.

Predstava je izvedena pred učenicima cijele škole okupljenima u školskoj sportskoj dvorani, koji su pozorno pratili ovu razigranu i raspjevanu, pomalo začaranu priredbu, te velikim pljeskom ispratili glumce koji su se pomno pripremali za nastup pred svojim prijateljima i kolegama iz škole.

U nastavku se nalazi i popis najboljih od najboljih učenika koji su na Danu škole nagrađeni za poseban uspjeh u protekloj godini. Čestitamo!

U prvim razredima najboljima su proglašeni Lea Lončar (1. a), Laura Dunđer (1. b), Luka Martić (1. c) i Manuela Bilanović (1. a PŠ Lupoglav).

U drugim razredima najboljima su proglašeni Ana Marija Lušo (2. a), Lea Popovski (2. b), Antonio Marić (2. c), Diana Grgošić (2. a PŠ Lupoglav), Marsela Pratljačić (2. b PŠ Lupoglav).

U generaciji trećih razreda najbolji su učenici Ignacije Darojković (3. a), Antonela Tomaško (3. b), Antonija Čavar (3. c), Ivana Marinović (3. a PŠ Lupoglav), Valerija Skobljanec (3. b PŠ Lupoglav).

Među učenicima četvrtih razreda za učenika generacije predloženi su učenici Luka Lončar (4. a), Leon Jozić (4. b), Valentino Tomic (4. c), Ivan Smetko (4. a PŠ Lupoglav), a za učenika generacije izabran je Luka Lončar.

U generaciji petih razreda najboljima su proglašeni Dominik Kuzmanović (5. a), Stjepan Žgela (5. b), Ivan Lisica (5. c), Ivan Šutalo (5. d), Ana Ilievska (5. e). Učenik generacije je Dominik Kuzmanović.

Najbolji učenici šestih razreda ove su godine Katarina Toljan (6. a), Ana Kump Čokor (6. b), Ivana Lovrić (6. c), Valentina Kolarić (6. d). Učenica generacije je učenica Ivana Lovrić.

Među učenicima sedmih razreda najboljima su proglašeni Borna Radojčić (7. a), Lea Tot (7. b), Gabrijela Todorić (7. c), Dorijan Horvatić (7. d), a učenica generacije je Lea Tot koja je sudjelovala na državnom natjecanju iz matematike na kojem je osvojila 21. mjesto (mentor Ivan Jukić).

U osmim razredima najbolji su učenici David Lisica (8. a), Mihaela Balog Matak (8. b), Hana Pomper i Marina Čičak (8. c), Luka Vidović (8. d), Iva Lončar i Antonija Balija (8. e).  Za učenika generacije izabran je David Lisica iz 8. a razreda koji je sudjelovao na državnom natjecanju iz kemije  i osvojio 14. mjesto (mentorica Nina Jokić).

Za poseban uspjeh u literarnom stvaralaštvu nagrađena je učenica 8. e razreda Ivana Salopek koja je na SFerinom literarnom i likovnom natječaju za djecu i mlade osvojila drugo mjesto svojim radom Najveća tajna podmorja (mentorica Manuela Jadanec) i učenica 5. d razreda Martina Vidoš koja je sudjelovala literarnom natječaju Pisanje i knjižnečari i osvojila jednu od prvih nagrada (mentorica Biserka Fruk).

Nagrađeni su i naši športaši koji su na različitim športskim natjecanjima postigli zapažene rezultate. Analena Brandić osvojila je 1. mjesto na županijskom natjecanju iz atletike u trčanju na 100 m, a naši su dječaci, učenici 5. i 6. razreda, prvaci Hrvatske u rukometu.

Nagrađeni su učenici i David Lisica, Ana Gaši, Katarina Tomic i Sara Brekalo koji su radili na idejnom rješenju skulpture „Igra” koja se ove godine doselila u naše dvorište.

Realizaciju ovog projekta omogućila je tvrtka Monting d.o.o. iz Dugog Sela kojoj se još jednom zahvaljujemo!

Posebnim su zahvalnicama nagrađeni nastavnica Dragana Turkalj i nastavnik Robert Samardžić koji su svojim radom doprinijeli promociji naše škole.

Na kraju priredbe cijela se škola dugim, glasnim pljeskom zahvalila nastavnici glazbene kulture Marici Penavi na predanom radu, promicanju pozitivnih vrijednosti i dragocjen doprinos u obrazovanju mladih.

13.05.2024. 11:22
RODITELJSKI 3. A
Roditeljski sastanak učenika 3. a razrednog odjela održat će se u utorak,14.5.2024. godine u 18 sati. Razrednica : Andreja Njegač