> Natjecanja
NATJECANJA

Sudjelovanje učenika na natjecanjima u školi i na višim razinama, budi u njima interes za pojedine predmete, razvija natjecateljski duh, ali i osjećaj za poštivanje protivnika i pravila igre. Uspjesi na županijskim i državnim natjecanjima učenicima osiguravaju i dodatne bodove za upis u srednju školu.

Naši učenici već dugi niz godina na različitim natjecanjima postižu brojne uspjehe. Rezultate svih natjecanja, prema predmetima i razinama, možete pratiti na stranicama koje slijede.

LIDRANO

GEOGRAFIJA

POVIJEST

MATEMATIKA

NJEMAČKI

ENGLESKI

HRVATSKI

BIOLOGIJA

KEMIJA

EKO KVIZ

FIZIKA

TEHNIČKA KULTURA

PRVA POMOĆ

VJERONAUK

LIKOVNA KULTURA

INFORMATIKA

NATJECANJA

Školsko natjecanje iz Kemije

Autor: Ivana Skočić, 8. 2. 2017. 15:41

Na školskom natjecanju iz Kemije sudjelovalo je četvero učenika 7.razreda i troje iz 8.razreda. Rezultati natjecanja slijede u nastavku.

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE

Autor: Administrator , 3. 2. 2017. 09:24

Na županijsko natjecanje iz Geografije pozvani su učenik Ivan Staroveški, 5. razred, Josip Vrcić, 6. razred i Stjepan Žgela, 8. razred. Natjecanje će se održati 23. veljače 2017. u OŠ Sveta Nedjelja. Sretno!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Autor: Administrator , 5. 2. 2015. 12:24

Na školskom natjecanju iz Hrvatskog jezika održanom u srijedu, 4. veljače 2015. godine, sudjelovali su učenici sedmih i osmih razreda. Donosimo poredak najboljih! Čestitamo najuspješnijima i njihovim mentorima!

LiDraNo

Autor: Administrator , 5. 2. 2015. 11:45

LiDraNo u Samoboru

Ovogodišnju smotru županijskog LiDraNa organizirala je OŠ Milana Langa iz Bregane, ali su sva događanja bila u Samoboru u dvorani Pučkog otvorenog učilišta 2. veljače 2015.

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Autor: Administrator , 4. 2. 2015. 09:32

LJESTVICA PORETKA: ŠKOLSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

SUDJELOVALI SU UČENICI OSMIH RAZREDA KOJI POHAĐAJU NASTAVU NJEMAČKOG JEZIKA OD 4. RAZREDA.

NA ŽUPANISKO NATJECANJE POZVANA SU UČENICI  MELANI PETROVIĆ i FILIP AGATIĆ.

ČESTITAMO!

30.05.2017. 14:01
RODITELJSKI SASTANAK ZA 8. RAZREDE
Roditeljski sastanak za sve 8. razrede održat će se 6. lipnja 2017. u 18 sati. Na sastanku će se govoriti o upisima u srednje škole. Molimo roditelje da dođu na sastanak jer će na njemu dobiti mnoge vrijedne informacije. Pedagoginja i razrednici

30.05.2017. 13:43
Roditeljski sastanak za 1.b razred održat će se u četvrtak, 1. 6. 2017. u 18 sati. Učiteljica Sanja Biškup

29.05.2017. 17:31
Roditeljski sastanak za 1.a razred održat će se u SRIJEDU,31. 5. 2017. u 18:00 sati. Učiteljica Marija Bićanić

29.05.2017. 09:03
RODITELJSKI 1. c
Roditeljski sastanak za 1.c razred održat će se u SRIJEDU,31. 5. 2017. u 18:00 sati. Učiteljica Mirjana Paj

05.06.2017. 09:23
Biciklijada u Lupoglavu
     Učenici prvih i trećih razreda u Područnoj školi u četvrtak 1. lipnja, organizirali su biciklijadu u školskom dvorištu zajedno sa svojim učiteljicama. Sigurnost je bitna prije svega, pa su mali bciklisti s kacigama na glavama, vozili po unaprijed složenom poligonu, pazili na improvizirane prometne znakove, a i pješaci na nacrtanim pješačkim pijelazima bili su aktivni sudionici prometa.      Svi zajedno prisjetili smo se pravila ponašanja u prometu, a učenik - prometni policajac - budnim je okom promatrao odvija li se promet prema pravilima. Svi su se, kao i uvijek, odlično zabavili.

05.05.2017. 13:51
Trećaši na splavu....
Dana 25. travnja 2017. godine treći razredi matične i područne škole uputili su se na izvanučioničnu nastavu na temu „Vode“. Okupljeni  učenici, zajedno sa svojim učiteljicama krenuli su put ribnjaka „Bunčić“ u Dugo Selo. Tamo nas je dočekao vodič koji nas je vodio i putem objašnjavao biljni i životinjski svijet koji obitava u ribnjacima i njihovoj okolici.  Zanimljiva priča je o dabru, stanovniku koji ih često zadrkuje ribiče rušeći stabla i skupljajući grane od kojih gradi brane i svoje nastambe.       Nakon toga uputili smo se kroz Rugvicu do Oborova gdje smo se vozili skelom po rijeci Savi. Iznenadila nas je dubina rijeke na samo nekoliko metara od nas-dubina od čak 14 metara( a dio gdje smo se vozili skelom dubine je 4 metra). Nakon vožnje autobusima smo se uputili u  Lovački dom „Zec“ u Oborovu. Tamo smo se natjecali u skakanju u vrećama, potezanju konopa, graničaru, igrali nogomet i bagminton te gumi-gumi, igrali se frizbijem i vijačama, objedovali u prirodi i izvrsno se zabavili. Vrijeme je unatoč nepovoljnoj prognozi znalo za naše planove i dan je bio predivan, baš za boravak u prirodi. Došlo je vrijeme za polazak prema kućama te smo se pomalo tužni uputili autobusima prema školama, a tek kada smo utonuli u sjedala autobus, shvatili smo koliko smo se umorili. Bio je to prekrasan dan u prirodi. Radujemo se ponovnom odlasku. Marin Čičak i Ante Marić, 3. b Lupoglav

15.11.2016. 11:28
ZAVRŠETAK RADOVA U PODRUČNOJ ŠKOLI LUPOGLAV
Svečanom sjednicom Učiteljskog vijeća 14. studenog 2016. godine obilježen je dovršetak druge faze radova na adaptaciji Područne škole Lupoglav. Sjednici su nazočili i članovi Vijeća roditelja Područne škole te članovi Školskog odbora, a, na čelu s ravnateljem Jurom Miškovićem, sve su nazočne pozdravili i župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić, pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, šport i tehničku kulturu Vjeran Štublin i načelnik Općine Brckovljani Željko Funtek.

Osnovna škola "Stjepan Radić" Božjakovina / Domaćinska 1, HR-10370 Božjakovina / www.os-stjepan-radic-bozjakovina.skole.hr / skola@os-stjepan-radic-bozjakovina.skole.hr